ДИКТОР

Діюча речовина: дикват, 150 г/л
Призначення: Контактний препарат для десикації сільськогосподарських культур. Препарат швидко поглинається зеленими частинами рослин. За рахунок руйнування клітинних мембран і загибелі клітин відбувається висушування рослин. Через 5-7 днів після обробки культура готова до збирання. Діюча речовина швидко розкладається в рослині, тому застосування десиканта Диктор, в.р.к. є безпечним як на насіннєвих посівах, так і на посівах, призначених для харчових цілей.
Класифікація ВООЗ, токсичність: ІІІ клас (помірнотоксичний). Нетоксичний для риб, бджіл та птахів
Сумісність з іншими препаратами: Диктор, в.р.к. сумісний у бакових сумішах з сечовиною або аміачною селітрою (до 10 кг/га д.р.).

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ:
Культура: Соняшник
Об’єкт: Десикація
Норми витрати, л/га: 2,0 – 3,0
Спосіб, час обробок, обмеження: Наземне та авіаційне обприскування посівів у фазі початку побуріння кошиків

Обробку посівів препаратом проводять в період фізіологічної стиглості насіння (30-
37%). Обробка в більш ранні строки може призвести до зниження урожайності. Норма витрати препарату обумовлена густотою стояння рослин, засміченістю посіву, погодними умовами під час обробки та періодом до збирання врожаю. Обробку краще проводити у вечірні часи або вдень при хмарній погоді, тому що спекотна сонячна погода хоч і прискорює, але зменшує ефективність десикації. Швидкість руху повітря не повинна перевищувати 3-4 м/с, температура повітря + 22 °С. Авіаційно-хімічні роботи слід виконувати на висоті до 3 м над об’єктом обробки. Для наземних обробок рекомендуються тракторні обприскувачі.
Період захисної дії – період вегетації.

Компанія-виробник: ДАР Агро

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Оберіть дату доставки