АЗОКСИН

ДІЯ: Володіє пролонгованою захисною дією з вираженим фізіологічним ефектом
ОБ’ЄКТ ДІЇ: Гриби класів: Ascomycetes, Basidiomycetes, Deuteromycetes, Oomycetes
ПРЕПАРАТИВНА ФОРМА: : Концентрат суспензії
ТАРА: Каністра 5 л
ТЕМПЕРАТУРА ЗБЕРІГАННЯ: +5...+35°С

МЕХАНІЗМ ДІЇ
Азоксин розподіляється по рослині трансламінарно, захищає зовнішню та внутрішню сторону листка. Пригнічує проростання спор та ріст гіфів грибів.
Азоксистробін блокує спори патогена практично протягом години після внесення. Перешкоджає проростанню конідій на поверхні листа, знищує міцелій патогена в середені листка.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ
Для максимальної ефективності Азоксину слід проводити превентивно або за перших проявів хвороби Не застосовувати препарат за високої температури повітря.
Відносна вологість повітря має становити не менше ніж 40-50%. Важливим фактором є наявність вологи в ґрунті, адже стробілурини мають стимулюючий вплив на рослину і для їх ефективної роботи в рослині має нормально проходити метаболізм.
Не застосовувати на рослинах, що перебувають у стресовому стані.
Проводити обприскування при температурі від +10°С до +25°С за допомогою наземної техніки при швидкості вітру до 3 м/с. Застосування препарату можливе протягом усієї вегетації рослин.
Для розширення спектру хвороб та для більш пролонгованої дії використання сумішей з препаратами триазольної групи (Флутривіт, Полігард, Маестро). Використання АгроПАВ Екстра сприяє більш ефективній роботі фунгіциду.

ПЕРЕВАГИ
Діє на популяції грибів, стійких до феніламідів, бензимедазолів та інгібіторів синтезу стеринів;
Має широкий спектр дії на всіх культурах проти грибів класів: Ascomycetes, Basidiomycetes, Deuteromycetes, Oomycetes;
Сумісний з багатьма фунгіцидами, гербіцидами, інсектицидами та акарицидами; Окрім фунгіцидної, має дію, що активує біологічні резерви рослини, підвищуючи стійкість до стресів;
Посилює та продовжує процес фотосинтезу;
Найвища ефективність на ранніх стадіях розвитку інфекції;
Відмінний партнер для бакових сумішей з препаратами триазольної групи (Флутривіт, Полігард, Маестро).

УВАГА!
При внесенні Азоксину окремо і за сприятливих кліматичних умов (температура, вологість повітря і ґрунту) можна використовувати максимальні норми. У разі використання Азоксину як бакового партнера норму внесення варто зменшити до 0,3-0,6 л/га.

Компанія-виробник: AXT

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Оберіть дату доставки