КАЗИМ

Діюча речовина: карбендазим, 500 г/л
Призначення: Універсальний фунгіцид для захисту сільськогосподарських культур в період вегетації. Карбендазим відноситься до фунгіцидів з групи бензимідозолів. Діє системно. Проникає в рослину, переміщується акропетально з низу до верху по ксилемі. Блокує процеси поділу клітин (мітоз) у фітопатогена. В результаті цього ріст міцелію гриба зупиняється і фітопатоген гине. Препарат має як захисну, так і лікувальну дію.
Класифікація ВООЗ, токсичність: ІII клас (помірнотоксичний). Малотоксичний для ссавців, птахів, риб. Малотоксичний для бджіл.
Пакування: каністра місткістю 20 л
Сумісність з іншими препаратами: Препарат сумісний з переважною більшістю пестицидів та агрохімікатів, що не мають сильно лужної реакції рН. В кожному окремому випадку слід проводити попередній тест компонентів бакової суміші на фізичну сумісність та фітотоксичність.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ:
Культура: Пшениця озима, ячмінь
Об’єкт: Борошниста роса, септоріоз, гельмінтоспоріоз
Норми витрати, л/га: 0,5
Спосіб, час обробки, обмеження: Обприскування в період вегетації

Препарат слід вносити дрібнокрапельним методом із застосуванням плоскоструме-
невих форсунок з тиском в системі 2,5-3,0 кг/см2. Швидкість руху агрегату має бути 6-7 км/год.
Погодні умови:
Температури повітря +12…+22° С в період застосування препарату є оптимальними. Стресові умови для розвитку рослин (нічні приморозки, підвищенні або знижені температури повітря, вологість повітря менше 50%) уповільнюють поглинання фунгіциду рослинами, його перерозподіл в організмі рослини та можуть стати причиною зниження ефективності його дії. Дощ через 5 годин після внесення не знижує ефективності дії препарату.
Дуже ефективно використовувати разом з пестицидами + ПегГумін + Хімік рН-колор,
або Хімік рН-корект. Ця суміш є більш ефективною та лояльною до сільськогосподар-
ських культур.

Компанія-виробник: ДАР Агро

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Оберіть дату доставки