УСПІХ

Діюча речовина: клопіралід, 750 г/кг
Призначення: Системний послясходовий гербіцид для застосування проти однорічних дводольних і багаторічних корнепаросткових бур’янів в посівах цукрового буряку. Препарат системної дії, легко проникає в рослину через листя (але може і через коріння). Швидко розповсюджується по рослині до точок росту, блокуючи в них процеси ділення клітин. В результаті відбувається знищення не тільки надземної, але і кореневої частини рослин бур’янів, включаючи бруньки вегетативного відновлення корнепаросткових бур’янів. Зростання чутливих бур’янів припиняється вже через 2 години після обробки. Перші візуальні ознаки дії препарату на бур’яни виявляються на 4 – 7 день після обробки, а повна загибель бур’янів наступає через 10-15 днів.
Класифікація ВООЗ, токсичність: ІІІ клас (помірнотоксичний). Низькотоксичний ля риб, бджіл та птахів.
Пакування: пляшка 500 г
Сумісність з іншими препаратами: Сумісний з більшістю пестицидів та рідких добрив, але перед застосуванням слід проводити оцінку сумісності препаратів.
Приготування та норма витрати препарату, робочого розчину:
Залити бак водою на 3/4 та включити режим змішування. Додати необхідну кількість
препарату, при необхідності додати ПАР. Продовжуючи змішування долити бак водою. Під час внесення періодично продовжувати змішування. Витрата робочої рідини 200-300 л/га.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ:
Культура: Цукрові буряки
Об’єкт: Однорічні дводольні та багаторічні корнепаросткові бур’яни
Норми витрати, л/га: 0,12 – 0,2
Спосіб, час обробок, обмеження: Обприскування у фазі 1 – 3 пар справжніх
листків у культури

Максимальна ефективність досягається при обробці молодих бур’янів, що активно ростуть, при температурі від +10° С до +25° С. При температурі нижче +10° С або вище +25° С ефективність дії препарату на бур’яни може бути значно понижена.
Осоти найбільш чутливі до препарату Успіх, в.г. у фазі «розетка – початок росту сте-
бла». У випадку якщо цей період був упущений, хорошого ефекту можна досягти при
обробці у фазу бутонізації, але при збільшенні норми витрати препарату – використо-вування максимально рекомендованої норми витрати препарату. Однорічні бур’яни (види ромашки; гірчак, види; пасльон чорний; бобові та інші бур’яни) чутливі на всіх фазах зростання і розвитку, але максимальна ефективність дії препарату досягається на ранніх стадіях їх розвитку – фаза 2-4 справжніх листків.
Препарат вноситься одноразовим наземним обприскуванням у фазу 1-3 пар справжніх листків у культури. Обприскування рекомендується проводити вранці (до 10 годин) або ввечері (18 – 22 години) при мінімальних сходячих повітряних потоках. Швидкість повітря при дрібно крапельному обприскуванні не повинна перевищувати 3 м/с, при крупнокрапельному – 4 м/с.
Дуже ефективно використовувати разом з пестицидами + ПегГумін + Хімік рН-колор,
або Хімік рН-корект. Ця суміш є більш ефективною та лояльною до сільськогосподар-
ських культур

Компанія-виробник: ДАР Агро

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Оберіть дату доставки