2,4-Д АКТИВ

Препаративна форма: Концентрат, що емульгується (КЕ)
Діюча речовина: 2-етилгексиловий ефір, 2,4 дихлорфеноксиоцтової кислоти, 850 г/л
Хімічний клас: Похідні арилоксиалкілкарбонової кислоти

ШВИДКІСТЬ ДІЇ:
У чутливих рослин вже за декілька годин після обробки зупиняється ріст. Повна загибель настає через 7-10 діб в залежності від видових особливостей рослин, фази їх розвитку та погодних умов. У чутливих рослин вже за декілька годин після обробки зупиняється ріст. Повна загибель настає через 7-10 діб в залежності від видових особливостей рослин, фази їх розвитку та погодних умов.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:
Діюча речовина порушує біосинтез структурних та ферментних білків, що призводить до руйнації метаболізму рослинного організму. Проникає в рослину через надземні органи (восновному через листя) і активно пересувається по рослині, накопичуючись в молодих меристемних тканинах листків, стебла та коренів. Під дією явища епінастії, тобто пришвидшеного росту тканин верхньої частини листків, стебел і черешків відбувається викривлення їх до низу, потовщення провідних тканин, яке супроводжується підвищенням тургору. В результаті чого пагони і коріння розтріскуються, зменшується надходження в рослину азоту, фосфору, калію і зупиняється синтезуюча дія кореневої системи. Порушується водний обмін, втрачається тургор, рослини в’януть та гинуть.

ВЛАСТИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ:
  • Використовується в фазу 3-5 листків кукурудзи та в фазу кущіння на зернових;
  • Селективний гербіцид з широким температурним діапазоном застосування від +8°С (в порівнянні з іншими препаратами на основі 2,4-Д, котрі працюють від +10 °С);
  • Незамінний в регіонах з низькою кількістю опадів, адже 2,4-Д Актив особливо швидко проявляє свою дію в умовах недостатнього зволоження;
  • Має більш низьку норму внесення в порівнянні з 2,4-Д, тому є більш екологічно безпечним;
  • Ідеальний партнер в бакових сумішах з сульфонілсечовинами, дикамбою і гліфосатами;
  • При використанні в бакових сумішах з дорожчими гербіцидами в половинних дозах, зменшує гектарну вартість, при цьому, не тільки не знижує їх ефективність, але й значно посилює ЇЇ за рахунок синергізму.

РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТУ:
Культура: Озимі і ярі зернові
Об’єкт: Однорічні та дворічні дводольні бур’яни бур'яни в т. ч. берізка польова та підмаренник чіпкий
Норма витрат, л/га: 0,6 – 0,8
Норма витрат робочого розчину, л/га: 200 – 400

Культура: Кукурудза
Об’єкт: Однорічні та дворічні дводольні бур’яни бур'яни в т. ч. берізка польова та підмаренник чіпкий
Норма витрат, л/га: 0,7
Норма витрат робочого розчину, л/га: 200 – 400

УВАГА! Внесення препарату пізніше рекомендованих строків може викликати пустоколосість в зернових колосових та пригнічення рослин кукурудзи.

Компанія-виробник: Хімагромаркетинг

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Оберіть дату доставки