Препарат абсорбується як через кореневу систему, так і через листя бур’янів. Проте головним чином, він поглинається, кореневою системою, і через досить кроткий час препарат переміщується до листя. Дія препарату проявляється в пригніченні фотосинтезу, що призводить до загибелі бур’янів
Препарат слід застосовувати при перших проявах ознак хвороб.
Оптимальний термін застосування: зернові колосові культури – від початку фази кущення до періоду формування другого вузла на стеблі; цукровий буряк – впродовж всієї вегетації.
Для розширення спектру дії та отримання максимального результату рекомендуємо використовувати бакові суміші: Модіпур 700 КС -1,0-1,5 л/га + Бетапур, КЕ -1,0-1,5 л/га.
Культура: Буряки цукрові та кормові
Норми витрати препарату, г/га: 5,0-6,0
Бур’яни: Однорічні злакові та дводольніКультура: Буряки цукрові та кормові
Норми витрати препарату, г/га: 6,0 (2,0+2,0+2,0)
Бур’яни: Однорічні злакові та дводольніНорма розчину:
200-300 л/га.За посушливих умов використовувати верхню межу за кількістю води.
Застосування:
При ґрунтовому внесенні препарату слід проводити його загортання.Для розширення спектру дії та отримання максимального результату рекомендуємо використовувати бакові суміші: Модіпур 700 КС -1,0-1,5 л/га + Бетапур, КЕ -1,0-1,5 л/га.
Компанія-виробник: DVA