Франкорн

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Діюча речовина - Мезотріон, 480 г/л
Препаративна форма - Концентрат суспензії
Хімічний клас - Трикетони
Клас небезпеки - ІІ
Умови зберігання - Від 0°С до +25°С
Термін придатності - 3 роки
Упаковка - Полімерні каністри по 5л

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ
Культура - Кукурудза
Шкідливі об'єкти- Однорічні та деякі багаторічні дводольні бур'яни.

Норми витрати препарату, л/га - 0,2-0,25 + 0,2 л/га ПАР* Агро

Максимальна кількість обробок - 1
Спосіб, час обробки, обмеження - Обробка у фазі 3-8 справжніх листків культури (на ранніх фазах розвитку бур'янів)

ПОВНИЙ ОПИС
Механізм дії
В рослину препарат Франкорн® проникає через листя та коріння, переміщуючись акропетально і базипетально, і призупиняє ріст чутливих бур'янів.
Діюча речовина препарату мезотріон відноситься до хімічного класу трикетонів, має системну і грунтову дію. Він блокує дію важливого рослинного ензиму п-гідрокси- феніл-піруватдегідрогенази, необхідного для фотосинтезу, та запобігає формуванню каротиноїдів у рослинах бур'янів. Без каротиноїдів світлова енергія та побічні продукти фотосинтезу руйнують хлорофіл та клітинні мембрани. У результаті відбувається швидке знебарвлення листків, а з часом - некроз та загибель бур'янів.

Швидкість впливу, період захисної дії
Перші ознаки дії препарату проявляються через 2-3 дні, гинуть бур'яни через 7-14 днів після внесення. Тривалість захисної дії препарату залежить від норми витрати, видового складу та фази розвитку бур'янів, а також від погодних умов після проведення обприскування.

Сумісність з іншими препаратами
Препарат можна застосовувати як самостійно (обов'язково потрібно використовувати з ПАР Агро™), так і в бакових сумішах із досходовими грунтовими гербіцидами (д.р. пропізохлор, ацетохлор, S-метолахлор, тербутилазин), а також зі страховими післясходовими гербіцидами (Сатурн®, МД). При використанні в бакових сумішах з іншими пестицидами в кожному конкретному випадку необхідна попередня перевірка на фізико-хімічну сумісність компонентів, що змішуються. Не використовувати в бакових сумішах з інсектицидами на основі карбаматів і фосфорорганічних сполук і не вносити гербіцид протягом 14 діб до або після обробки такими препаратами.

Рекомендації за оптимальними умовами застосування
Завдяки м'якій дії мезотріону на кукурудзу його можна застосовувати від посіву і до фази 8-го листка у культури включно. Максимальна ефективність досягається при обприскуванні однорічних бур'янів у фазу 2-3 листків, багаторічних - у фазу розетки діаметром 5-8 см. Завдяки ґрунтовій дії гербіцид зберігає активність протягом 6-8 тижнів, попереджуючи появу сходів другої хвилі бур'янів. Використання поверхнево-активних речовин значно покращує поглинання мезотріону та підвищує ефективність дії препарату. Оптимальна температура повітря для застосування препарату: від +10°С до +25°С. Не рекомендується застосовувати на посівах, засіяних насінням, обробленим фосфорорганічними інсектицидами. Не рекомендується обробляти посіви, якщо рослини перебувають в стресовому стані, перед прогнозованим заморозком чи відразу після нього. Не застосовувати повторно, уникати перекриття при обприскуванні. Норма витрати робочого розчину - 200-300 л/га. Норма витрати препарату залежить від видового складу і фази розвитку бур'янів. Обмеження по сівозміні: Культури можна висівати за умови проведення оранки; Озимі: пшениця, ячмінь та ріпак - через 3-4 місяці; Соя, соняшник, ріпак ярий, сорго - через 10 місяців; Цукрові, столові та кормові буряки, горох, боби - через 18 місяців.

ПЕРЕВАГИ
  • Контроль широкого спектру дводольних та пригнічення однорічних злакових бур'янів;
  • Системна дія та грунтова активність;
  • Відмінний партнер для бакових сумішей;
  • Швидка та пролонгована дія, що запобігає появі наступних хвиль бур'янів;
  • Контролює падалицю соняшнику, у тому числі стійку до імідазолінонів та похідних сульфонілсечовин.

Компанія-виробник: Франдеса

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Оберіть дату доставки