ГРЕНАДЕР

ДІЯ: Системний післясходовий гербіцид
ОБ’ЄКТ ДІЇ: Однорічні та багаторічні дводольні бур’яни
КУЛЬТУРИ: Зернові колосові культури, гібриди соняшнику стійких до трибенурон-метилу
ПРЕПАРАТИВНА ФОРМА: Гранули, які диспергуються у воді ТАРА: Банка 0,5 кг ТЕМПЕРАТУРА ЗБЕРІГАННЯ: +5...+35°С

МЕХАНІЗМ ДІЇ
Трибенурон-метил поглинається переважно листям і переміщується до точок росту бур’янів, пригнічуючи фермент ацетолактат-синтазу. Поділ клітин зупиняється і ріст рослин припиняється вже через кілька годин після проведення обробки.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ
Препарат вноситься методом наземного обприскування при швидкості вітру не більше 2-3 м/с. Найефективніше препарат діє на ранніх етапах росту і розвитку бур’янів: 3-6 справжніх листків – для однорічних дводольних; фаза розетки – для багаторічних. За умов жаркої і сухої погоди або наявності проблемних бур’янів (фіалка, амброзія, підмаренник, осот) варто збільшити норму АгроПАВ до 0,3-0,4 л/га (0,15%), що дозволяє посилити поглинання гербіциду листям бур’янів, особливо у складних погодних та польових умовах. У випадку високої густоти зернових колосових культур або сильної забур’яненості поля необхідно підвищити витрату води до 300 л/га. При застосуванні восени підвищується ефективність дії проти падалиці ріпаку, соняшнику та зимуючих дводольних бур’янів (ромашка, мак, підмаренник).

ПЕРЕВАГИ
Діюча речовина додатково очищена від домішок, які проявляють фітотоксичність; Низька норма витрати;
Широке вікно застосування препарату: з фази 2-3 листків культури до фази прапорцевого листка;
Дія на бур’яни починається вже через 2-3 години після внесення і візуально помітна через 5-10 діб;
Препарат ефективно працює вже при температурі від +5 °С, що суттєво збільшує період його використання як восени, так і навесні.
Не має обмежень у сівозміні;
Гранули – зручна у застосуванні, транспортуванні і зберіганні препаративна форма; Широкий спектр контрольованих бур’янів, у першу чергу таких як осот, види ромашка польова, мак дикий та інших;
Сумісний із більшістю пестицидів.

УВАГА!
У разі необхідності внесення бакових сумішей із застосуванням гербіциду Гренадер слід додатково перевірити сумісність препаратів і правильну послідовність змішування. Дощ протягом 3 годин після внесення препарату може істотно знизити ефективність його дії. Тепла погода підвищує швидкість дії гербіциду, прохолодна і суха – уповільнює.

Компанія-виробник: AXT

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Оберіть дату доставки