ТОЛАЗИН

ДІЯ: Комбінований ґрунтовий та післясходовий гербіцид системної дії
ОБ’ЄКТ ДІЇ: Основні однорічні злакові та дводольні бур’яни
КУЛЬТУРИ: Кукурудза, соняшник, соя, картопля
ПРЕПАРАТИВНА ФОРМА: Суспензійна емульсія
ТАРА: Каністра 20 л
ТЕМПЕРАТУРА ЗБЕРІГАННЯ: +5...+35°С

МЕХАНІЗМ ДІЇ
Толазин – гербіцид системної дії, інгібітор процесів біосинтезу і фотосинтезу. Дві діючі речовини переважно контролюють однорічні бур’яни, які проростають. Тербутилазин – інгібітор фотосинтезу – поглинається як корінням (при грунтовому застосуванні), так і листям бур’янів (при післясходовому внесенні). Переміщуючись по ксилемі рослини, блокує процес фотосинтезу, у результаті чого чутливі бур’яни жовтіють і гинуть. Краще контролює дводольні бур'яни.
S-метолахлор – інгібітор процесів біосинтезу ліпідів та жирних кислот – діє на етапі проростання бур’янів, порушуючи процеси поділу клітин і блокуючи початкові стадії мітозу. У результаті бур’яни гинуть ще в момент проростання. При застосуванні під час вегетації гербіцид поглинається проростками (особливо колеоптилем) і частково кореневою системою, переміщається по рослині, що призводить до загибелі бур’янів. Завдяки комбінації двох діючих речовин відсутня резистентність, значно подовжений гербіцидний ефект та ширший спектр контрольованих бур'янів.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ
У досходовий період для підвищення ефективності рекомендується вносити препарат під передпосівну культивацію, але не глибше ніж на 3 см.
Технологію обробки з передпосівною заробкою препарату доцільно проводити, коли очікується посушлива погода або якщо є загроза вітрової ерозії.
Норма витрати робочого розчину у досходовий період 300-400л/ га.
Після появи сходів препарат можна застосовувати на кукурудзі у фазі 3-5 листків із нормою витрати робочого розчину 200-300 л/га. Важливим моментом при післясходовому внесенні є фаза розвитку бур’янів.
На момент внесення гербіциду однорічні злакові бур’яни повинні бути у фазі 1-2 листків, однорічні дводольні – від фази сім’ядоль до фази 2 справжніх листків. Застосування препарату за несприятливих погодних умов (приморозки, висока температура повітря, посуха) знижує його ефективність.

ПЕРЕВАГИ
Широкий спектр контролю однорічних видів бур’янів;
Період захисної дії – 6-8 тижнів;
Стримує появу нової хвилі бур’янів за рахунок ґрунтової дії препарату;
Гнучкість у застосуванні - можливість використання на кукурудзі і сорго як грунтового і як страхового гербіциду; Відсутність резистентності і післядії препарату;
Відсутня фітотоксичність на культурні рослини при дотриманні рекомендацій; Можливість застосування на батьківських формах кукурудзи.

УВАГА!
Під час зберігання продукту можливе розшарування, яке не впливає на його ефективність. Перед внесенням обов’язково ретельно збовтати вміст каністри! Найвищу ефективність Толазин проявляє за умов внесення на вологий грунт з дрібногрудкуватою структурою з мінімальним розривом між посівом і обприскуванням. Наприклад, вдень проходить посів, а ввечері проводиться внесення грунтових гербіцидів.
Промивання препарату при надмірній кількість опадів або потрапляння гербіциду на поверхню листя разом із краплями дощу може призвести до пошкодження рослин сої та соняшнику.

Компанія-виробник: AXT

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Оберіть дату доставки