ХАРПАКС

Діюча речовина: трибенурон-метил, 750 г/кг, гербіцид
Призначення: Гербіцид системної дії спеціально призначений для боротьби з багаторічними та однорічними бур’янами в посівах соняшника після появи сходів культурних рослин. Гербіцид Харпакс застосовується на посівах соняшника, що стійкі до дії даного гербіциду.
Класифікація ВООЗ, токсичність: III клас небезпечності.
Пакування: пляшка 500 г
Сумісність з іншими препаратами: Гербіцид сумісний з переважною більшістю пестицидів та агрохімікатів, проте в кожному окремому випадку слід проводити попередню перевірку на сумісність компонентів бакової суміші. Не застосовуйте гербіцид в суміші з грамініцидами. У випадках необхідності внесення протизлакових гербіцидів, їх слід вносити за 7 днів до обробки посіву гербіцидом Харпакс або через 7 днів після його застосування.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ:
Культура: Соняшник (толерантні гібриди, залежно від стійкості)
Об’єкт: Однорічні та багаторічні дводольні бур’яни
Норми витрати, л/га: 15 – 25
Спосіб, час обробок, обмеження: Обприскування посівів у період вегетації у фазу 2 – 8 листків культури

Норма витрати препарату залежить від типу стійкості конкретного гібриду соняшнику до даного гербіциду.
При боротьбі з такими бур’янами, поверхня яких погано змочується (амброзія поли-
нолиста, види лободи, види осотів та ін.), а також за посушливих умов для посилення дії гербіциду його слід застосовувати з ПАР з нормою 0,1 л/100 л робочого розчину.
Фаза культурних рослин:
Препарат вносять в період від 2 до 8 справжніх листків у культурних рослин. Оптимальним буде внесення препарату при масовій появі сходів бур’янів, що, як правило, спостерігається в період 4-6 листків у соняшника. Не всі гібриди соняшника характеризуються однаковою стійкістю до гербіциду Харпакс. В залежності від типу стійкості гібриду можливі різні схеми внесення та норми витрати препарату Харпакс може коливатись від 15 до 50 г/га.
Фаза розвитку бур’янів:
Ефективність гербіциду Харпакс буде спостерігатись тоді, коли на момент обприскування рослини бур’янів будуть перебувати в таких фазах: амброзія полинолиста – максимально до 2 справжніх листки; лобода біла – максимально до 4 справжніх листків; підмаренник чіпкий – до фази 3-4 кільця; інші однорічні дводольні – до 4-6 справжніх листків; багаторічні дводольні – фаза розетки – початок росту стебла. Препарат Харпакс ефективно знищує багаторічні та однорічні дводольні бур’яни, в тому числі види осотів, види ромашки, гірчицю польову, редьку дику, підмаренник чіпкий, види маку, дескурайнію Софії, фіалку польову та інші бур’яни.
Погодні умови:
Температура повітря +12…+22 °С в період застосування препарату є оптимальною. Знижені (менше +12 °С) або підвищені (більше +25 °С) температури повітря уповільнюють дію препарату на бур’яни, а в окремих випадках можуть знизити
ефективність його дії. Дощ протягом 3 годин після внесення препарату може знизити ефективність дії гербіциду.
Внесення препарату:
Гербіцид Харпакс застосовують тільки на тих гібридах соняшника, які стійкі до дії даного гербіциду. Препарат вносять за допомогою наземних обприскувачів при швидкості вітру до 5 м/с. При внесенні препарату уникати знесення робочого розчину на посіви чутливих культур.
Рекомендації по сівозміні:
Завдяки швидкому розпаду в ґрунті препарат не накладає обмежень, щодо висівання наступних культур сівозміни. У разі загибелі посіву соняшнику, де було внесено гербіцид Харпакс, протягом 60 днів дозволяється висівати лише зернові колосові або соняшник, який стійкий до дії даного гербіциду

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:
Не застосовуйте гербіцид Харпакс на будь-яких інших культурах, окрім соняшника,
стійкого до дії даного препарату;
Для ефективного знищення бур’янів необхідно виключити механічні обробки ґрунту на протязі 2 тижнів до та після внесення препарату.
Не рекомендовано проводити обробку, якщо культурні рослини знаходяться в стре-
совому стані в результаті дії погодних умов (посуха, спека), ураження хворобами та
шкідниками або за інших фізичних ушкоджень соняшника.
Максимальна норма витрати гербіциду Харпакс не повинна перевищувати 50 г/га за рік.

Компанія-виробник: ДАР Агро

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Оберіть дату доставки