ГРЕНАДЕР МАКСІ

ДІЯ: Системний післясходовий гербіцид
ОБ’ЄКТ ДІЇ: Однорічні та багаторічні дводольні бур’яни
КУЛЬТУРИ: Зернові, озимі і ярі
ПРЕПАРАТИВНА ФОРМА: Гранули, які диспергуються у воді
ТАРА: Банка 0,5 кг
ТЕМПЕРАТУРА ЗБЕРІГАННЯ: +5...+35°С

МЕХАНІЗМ ДІЇ
Системний гербіцид. Протягом 3 годин пригнічує синтез ферментів, зупиняє поділ клітин дводольних бур’янів, у результаті чого їх ріст блокується вже в перші години після проведення обробки. Бур’яни перестають конкурувати за вологу, світло та поживні речовини .

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ
Препарат вноситься методом наземного обприскування при швидкості вітру не більше 2-3 м/с. Найефективніше препарат діє на ранніх стадіях активного росту бур’янів: у фазі 2-6 листків – у однорічних видів; у фазі розетки/початку стеблування – у багаторічних. Для обробки пшениці озимої можна вносити у фазі від 2-3 листків і до появи прапорцевого листка включно. При застосуванні восени підвищується ефективність дії проти падалиці ріпаку, соняшнику та зимуючих дводольних бур’янів (ромашка, мак, підмаренник). За умов жаркої і сухої погоди або наявності проблемних бур’янів (фіалка, амброзія, підмаренник, осот) варто збільшити норму АгроПАВ до 0,3-0,4 л/га (0,15%), що дозволяє посилити поглинання гербіциду листям бур’янів, особливо у складних погодних та польових умовах. У випадку високої густоти зернових колосових культур або сильної забур’яненості поля необхідно підвищити норму виливу води до 300 л/га.

ПЕРЕВАГИ
Розширений спектр контролю проблемних однорічних і багаторічних дводольних видів бур’янів;
Посилена дія на підмаренник чіпкий (до 4 кілець);
Ефективний при середньодобовій температурі від +5 °С;
Висока селективність до культурних рослин;
Гранули – зручна у застосуванні, транспортуванні і зберіганні препаративна форма; Низька норма витрати;
Має швидкий період напіврозпаду діючих речовин і не має обмежень у сівозміні.

УВАГА!
У разі необхідності внесення бакових сумішей із застосуванням гербіциду Гренадер Максі слід додатково перевірити сумісність препаратів і правильну послідовність змішування. Дощ протягом 3 годин після внесення препарату може істотно знизити ефективність його дії.

Компанія-виробник: AXT

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Оберіть дату доставки