АЦИФЕН

ДІЯ: Післясходовий селективний гербіцид контактної дії
ОБ’ЄКТ ДІЇ: Однорічні дводольні бур’яни
КУЛЬТУРИ: Соя
ТАРА: Каністра 20 л
ПРЕПАРАТИВНА ФОРМА: Розчинний концентрат
ТЕМПЕРАТУРА ВИКОРИСТАННЯ: +5....+35°С

МЕХАНІЗМ ДІЇ
Ацифен абсорбується листям та кореневою системою. В рослині ацифлуорфен інгібує фермент, який приймає участь у синтезі хлорофілу. Бур’яни гинуть внаслідок розриву міжклітинної мембрани. Симптоми ураження бур’янів супроводжуються хлорозом листя, появою жовтих та коричневих плям, в’яненням та засиханням листків. Можлива поява некротичних плям на листках сої, але вони практично не завдають шкоду розвитку рослини та не впливають на врожайність.

ШВИДКІСТЬ ДІЇ
Повна загибель бур’янів відбувається через 7-12 днів

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ
При обробці у вечірній час ефективність препарату підвищується; Оптимальна фаза розвитку бур’янів: від сім’ядолі до 2 листків; Висока відносна вологість повітря сприяє проникненню препарату в рослину; Обробка по вегетуючих рослинах після дощу та роси знижує ефективність препарату; Діюча речовина Ацифлуорфен потребує додаткового використання органосиліконового або олійного адюванта у баковій суміші. Обов'язково використовуйте АгроПАВ Екстра у нормі 0,1 л/га. Для зменшення контактних опіків сої застосувати препарат потрібно у фазі 1-2 трійчастих листка культури.

ПЕРЕВАГИ
Швидка контактна дія;
Проникає в бур’яни як через листя, так і через кореневу систему;
Відсутні обмеження у сівозміні;
Контролює паслін чорний та надземну частину берізки польової у посівах сої; Сумісний із Клодекс Про і гербіцидами з діючою речовиною бентазон 480 г/л.

УВАГА!
Ацифлуорфен – це контактна діюча речовина, яка спричиняє контактні опіки на сої, але вони не впливають на ріст і розвиток культури. Не можна змішувати в бакових сумішах з фосфорорганічними інсектицидами, грамініцидами та мікродобривами.

Компанія-виробник: AXT

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Оберіть дату доставки