ТРИЗЛАК

Діюча речовина: трибенурон-метил, 750 г/кг
Призначення: системний гербіцид для післясходової боротьби з однорічними та багаторічними дводольними бур’янами, в тому числі стійкими до 2,4-Д, 2М-4Х в посівах озимої пшениці та ярого ячменю. Діюча речовина препарату поглинається переважно листками і корінням та переміщується до точок росту рослин. Препарат зупиняє поділ клітин в місцях росту поганів і коріння чутливих бур’янів, в результаті чого їх розвиток та ріст припиняється через 2-3 години після обробки. Перші ознаки гербіцидної дії з’являються через 5-8 днів. Загибель бур’янів настає через 15-21 днів.
Менш чутливі рослини можуть вижити, але вони припиняють ріст та конкуренцію з
культурою.
Класифікація ВООЗ, токсичність: III клас (помірнотоксичний). Малотоксичний для ссавців. Малонебезпечний для риб та птахів. Малонебезпечний для медоносних бджіл
Пакування: пляшка 500 г
Сумісність з іншими препаратами: Сумісний з більшістю пестицидів та рідких добрив. Однак слід проводити оцінку сумісності з конкретним препаратом перед виробничим використанням.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ:
Культура: Пшениця озима, ячмінь ярий
Об’єкт: Однорічні та багаторічні дводольні, в т.ч. стійкі до 2,4-Д, 2М-4Х бур’яни
Норми витрати, л/га: 15-25
Спосіб, час обробок, обмеження: Направлене обприскування вегетуючих бур’янів навесні або влітку

Препарат застосовують у фазу розвитку культури – від появи 2-3 листків до виходу в
трубку ячменю та до прапорцевого листка у пшениці озимої; у фазу розвитку бур’янів: однорічних – 2-4 листки, в більш пізні для ромашки польової, маку дикого, видів гірчиці, зірочника середнього; багаторічних - в період активного росту (3-6 листки), для осотів 4-6 листки або 10-15 см висоти рослин, для підмаренника 3-4 міжвузля. Найвища ефективність дії препарату для однорічних двосім’ядольних бур’янів спостерігається у фазу 2-4 листки. Але такі бур’яни як гірчиця польова, ромашка та ін., краще контролювати у більш пізні фази розвитку. Найкращий період для застосування проти багаторічних дводольних бур’янів, коли вони вже зійшли та добре розвинулися.

Застосовувати препарат при сухій погоді.
Розвиток резистентності рослин можна попередити або сповільнити за допомогою бакових сумішей або шляхом чергування з іншими придатними гербіцидами з відмінним механізмом дій.
Забезпечити якісне рівномірне зволоження листків бур’янів.
Обприскування слід проводити при швидкості вітру не більш 5 м/сек.
Застосовуйте препарат один раз на сезон у дозуванні не більше 25 г/га.
Для досягнення найвищої ефективності обробки препаратом слід проводити при температурі повітря від + 5 до + 25° С. Тепла та волога погода підвищує швидкість дії
препарату. Опади протягом 3-х годин після внесення можуть знизити ефективність
препарату. Період захисної дії 4 тижні.

Дуже ефективно використовувати разом з пестицидами + ПегГумін + Хімік рН-колор,
або Хімік рН-корект. Ця суміш є більш ефективною та лояльною до сільськогосподар-
ських культур

Компанія-виробник: ДАР Агро

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Оберіть дату доставки