АСИСТЕНТ

ДІЯ: Системний інсектицид для захисту культур в період цвітіння
ОБ’ЄКТ ДІЇ: Широкий спектр шкідників
ПРЕПАРАТИВНА ФОРМА: Водорозчинний порошок
ТАРА: Пакет 1кг
ТЕМПЕРАТУРА ЗБЕРІГАННЯ: +5...+35°С

МЕХАНІЗМ ДІЇ
Ацетаміприд належить до класу неонікотиноїдів. Блокує постсинаптичні нікотинілові рецептори, перериваючи тим самим передачу нервових імпульсів, що веде до ураження нервової системи і загибелі комах від перезбудження і паралічу.
Препарат поглинається рослиною і рухається по всім її частинам. Ефект від застосування проявляється і на необроблених частинах рослини. Шкідники гинуть як від безпосереднього контакту з препаратом, так і від поїдання оброблених частин рослини. Асистент проявляє дію на дорослих комах, личинки та яйця в залежності від виду комах.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ
Використовується для обробки рослин у період вегетації при появі шкідників. Максимальна ефективність досягається за умови своєчасного застосування препарату з урахуванням даних прогнозів і перших ознак появи шкідників.
Сумісний із більшістю пестицидів за винятком лужних.
З метою повного знищення шкідників, що живуть приховано, а також клопа шкідлива черепашка, саранових і твердокрилих жуків слід збільшити норму внесення до 0,2-0,3 л/га (не в період цвітіння) і вносити інсектицид по рослинам, які активно ростуть. У цьому випадку внесення рекомендовано при температурі до +25°С, швидкості вітру - до 3 м/с, в нічний час.
При застосуванні інсектициду Асистент у посушливих і жарких умовах необхідно збільшити норму виливу робочого розчину до 300 л/га і додати АгроПАВ Екстра 0,2 л/га (0,05-0,1% розчин) для кращого змочування поверхні листя і для кращої проникності діючої речовини через восковий наліт рослин.

ПЕРЕВАГИ
Безпечний для бджіл, джмелів та корисної ентомофауни у рекомендованих нормах; Контролює широкий спектр шкідників;
Висока біологічна ефективність навіть в умовах підвищених температур;
Гарна системна та трансламінарна дія, захист необроблених частин рослини; Високоефективний проти комах із прихованими стадіями розвитку (трипси та інші); Сумісний із більшістю пестицидів за винятком лужних.

Компанія-виробник: AXT

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Оберіть дату доставки