ІМПЕРІЯ

Діюча речовина: імідаклопрід, 200 г/л
Призначення: Високоефективний інсектицид системної та контактно-шлункової дії для боротьби з широким спектром шкідників на сільськогосподарських культурах. Завдяки особливому механізму дії препарат забезпечує тривалий контроль культурних рослин від шкідників та відсутність виникнення резистентності у шкідників.
Препарат має яскраво виражену системну дію та характеризується високою мобільністю при попаданні в організм рослини. Поглинається надземною масою рослин, а також коренями. Діюча речовина препарату блокує білкові рецептори нервових клітин центральної нервової системи, що робить неможливим передачу нервових імпульсів. Шкідник втрачає здатність до руху, припиняє харчування та гине протягом доби.
Інсектицид діє на дорослих комах, і на личинок різного віку.
Препарат забезпечує захист культурних рослин впродовж 15-30 днів після внесення.
Класифікація ВООЗ, токсичність: ІII клас (помірнотоксичний). Малотоксичний для ссавців, птахів, риб. Токсичний для бджіл.
Пакування: каністра 5 л.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ:
Культура: Томати
Об’єкт: Колорадський жук
Норми витрати, л/га: 0,2-0,25
Спосіб, час обробок,обмеження: Обприскування в період вегетації

Культура: Яблуня
Об’єкт: Сисні шкідники
Норми витрати, л/га: 0,2-0,25
Спосіб, час обробок,обмеження: Обприскування в період вегетації

Препарат вносять за допомогою наземних обприскувачів. Максимальна ефективність препарату буде спостерігатись, коли чисельність шкідника досягла економічного порогу шкодочинності. Обробку слід проводити при швидкості вітру до 2 м/с. Препарат характеризується стійкістю до підвищених температур, сонячного випромінювання.
Температури повітря +12…+25 °С є оптимальними для застосування препарату. Дощ через 3-4 години після застосування препарату не впливає на його ефективність.
Не рекомендовано застосовувати препарат за стресових умов для росту та розвитку рослин (нічні приморозки, знижені (менше+12 °С) або підвищенні (більше +25 °С) температури повітря, вологість повітря менше 50% тощо).

Компанія-виробник: ДАР Агро

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Оберіть дату доставки