pH-КОЛОР

Склад: Нейтралізатор ОН- (карбонові кислоти) – 30%; Антивипаровувач – 20%, рН-індикатор 0,2%.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ:
Препарат використовують при приготуванні бакових сумішей для листової обробки і систем крапельного зрошення. Препарат знижує рН води та бакової суміші, має здатність пом’якшувати воду і знижувати поверхневий натяг та швидкість випаровування. Застосування препарату допомагає уникнути руйнування (гідролізу) пестицидів, зберігаючи їх високу ефективність і надійність не залежно від початкового рН води або бакової суміші. Наявність в препараті кольорового індикатору допомагає визначити готовність до внесення в бак ЗЗР та добрив візуально, згідно з кольором розчину, без застосування додаткового обладнання.

Сумісність з іншими препаратами:
Препарат сумісний з пестицидами, сечовиною та добривами.
Норма витрати: 
  • в прозору склянку набрати 100 мл води та додати декілька крапель препарату –при відсутності синього забарвлення – норма препарату становить 0,05 л на 100 л води;
  • при появі синього забарвлення, норма препарату визначається візуально, спостері- гаючи хід зміни кольору. З підручним дозатором (шприцом, тощо) додаємо по 0,1 мл препарату до переходу від синього через зелений до жовтого кольору (оптимальний для ЗЗР рН – 6,6).
Норма препарату л/100 л води = кількості мл витрачених на перехід до жовтого кольору. Наприклад: на 100 мл води витратили 0,3 мл препарату щоб отримати жовте забарвлення, тобто на 100 л води потрібно 0,3 л.

Компанія-виробник: ДАР Агро

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Оберіть дату доставки