АРМАДА

ДІЯ: Інсекто-фунгіцидний протруйник системної і контактної дії
ОБ’ЄКТ ДІЇ: Комплекс шкідників і хвороб
КУЛЬТУРИ: Картопля, овочеві культури
ПРЕПАРАТИВНА ФОРМА: Текучий концентрат для обробки насіння
ТАРА: Банка 1 л
ТЕМПЕРАТУРА ЗБЕРІГАННЯ: +5...+35°С

МЕХАНІЗМ ДІЇ
Імідаклоприд завдяки своїм системним властивостям із початком ростових процесів у бульбах перерозподіляється по всій рослині і залишається в ній до цвітіння картоплі. Шкідники гинуть від поїдання рослин, що ростуть із оброблених бульб. В організмі комах імідаклоприд блокує постсинаптичні нікотинілові рецептори, перериваючи тим самим передачу нервових імпульсів, що веде до ураження нервової системи і загибелі комах від перезбудження і паралічу.
Пенцикурон – контактний фунгіцид профілактичної та захисної дії, з тривалим періодом захисту. Проникаючи в кутикулу рослин, пригнічує проростання міцелію. У грибах блокує поділ клітин, впливаючи на функціональний стан ядра. Гальмує біосинтез стеринів і вільних жирних кислот.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ
Армада розбавляють водою з розрахунку 1 л препарату на 10-20 л води на одну тонну насіннєвого матеріалу.
Протруювання насіння здійснюють безпосередньо перед висадкою бульб у ґрунт, рівномірно наносячи його на насіннєвий матеріал.
Слід уникати тертя мокрих бульб одна об одну і їх травмування.
Насіннєвий матеріал повинен бути з урожаю не старше одного року.
Розсаду томатів, перцю, баклажанів, капусти замочують на 6-8 годин перед висадкою в 1-процентному розчині протруйника Армада.

ПЕРЕВАГИ
Комбінований захист картоплі від шкідників і хвороб;
З ранніх етапів розвитку захищає картоплю від шкідників, які живуть у ґрунті; Високоефективний проти найбільш шкідливих захворювань: ризоктоніозу сходів, парші та мокрих гнилей;
Захищає картоплю від колорадського жука в період від появи сходів до цвітіння; Безпечний для корисних комах та навколишнього середовища.

Компанія-виробник: AXT

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Оберіть дату доставки