_____
_____
_____

ПОДІЛЛЯ АГРОХІМСЕРВІС

Дистрибуція насіння, засобів захисту рослин і мікродобрив від провідних світових та українських виробників

Листкова діагностика
ПОДІЛЛЯ АГРОХІМСЕРВІС
Компанія «Поділля-Агрохімсервіс» розпочавши свою діяльність в 2009 році вже за перший рік існування зарекомендувала себе надійним партнером як для своїх клієнтів-аграріїв, так і для компаній-постачальників продуктів та послуг і стабільно працює на ринку як дистриб’ютор різних видів насіння, засобів захисту рослин, мікродобрив від провідних світових та українських виробників.
Більш ніж за 10 років роботи компанія «Поділля-Агрохімсервіс» зарекомендувала себе як надійний, стабільний партнер, який цінує добрі та тривалі відносини з клієнтами.
Надзвичайно широкий спектр сертифікованої продукції високої якості; консультаційний супровід для клієнтів; програми кредитування; розрахунок сільгосппродукцією; гнучкі системи знижок для клієнтів.
Надійність і відповідальність
Широкий асортимент
Проводимо дослідження ґрунтів, добрив, продукції рослинництва на найширший спектр показників, надаємо рекомендації щодо системи удобрення культур; визначаємо планову врожайність з урахуванням економічної доцільності.
Дізнаємося про потреби наших замовників на найближчу та довгострокову перспективу і пропонуємо надійну схему комплексного вирішення задачі.
Агрохімічний супровід
Індивідуальний підхід
ПЕРЕВАГИ НАШОЇ ФІРМИ
Ми ставимо перед собою високу планку якості послуг і сервісів. Тому з нами працюють і довіряють провідні українські та міжнародні компанії.
Ретельний підбір персоналу, висококваліфіковані співробітники, багатолітній досвід роботи на ринку дозволяють надавати клієнтам професійні консультації.
Високі стандарти якості
Професіоналізм
Років працюємо
Аграріїв обслуговуються у нас щорічно
Фірм партнерів співпрацюють із нами
1500
24
МИ ПРАЦЮЄМО ЯКІСНО
12
НАШІ ПАРТНЕРИ
МАПА КЛІЄНТІВ, ЯКИХ МИ ОБСЛУГОВУЄМО
Вінницька область
Дніпропетровська
область
Житомирська
область
Івано-Франківська
область
Київська
область
Кіровоградська
область
Львівська
область
Миколаївська
область
Одеська
область
Полтавська
область
Рівненська
область
Сумська
область
Харківська
область
Херсонська
область
Хмельницька
область
Черкаська
область
Чернівецька
область